top of page

Hakkımızda

Platformumuz şehrimizi öncelikli olarak Dans, Müzik, Sağlıklı Yaşam ve Spor konusunda yükseltmek amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu andan bu yana, ilk aşamalarda kurumsal bir  kimliği olmamasına rağmen, bazı kurumların potansiyel kitlesini geçerek Yalova'da imkanız gibi görünen bir başarıya imza atmıştır. Şimdi ise kurumsallaşarak çok yönlü profesyonel hizmet vermeye başlamıştır.

Platformumuzun hedefleri;

Yalova'da yeni nesil dans ailesi yaratmak ve bu aileyi dans ve sanat sever insanlar ile büyütmektir.
Ulusal ve Uluslararası dans yarışmalarında Yalova'yı temsilen yer alacak dans sporcuları yetiştirmek ve dans şampiyonu çıkarmaktır.

Alanında uzman müzik öğretmenleri ile beraber profesyonel müzik eğitimi verilen bir ortam yaratmak, profesyonel müzisyenler yetiştirmek ve Yalova'da geleneksel müzik anlayışına yeni bir soluk vererek çok daha renkli bir müzik kültürü yaratmaya olanak sağlayacak hamleler yaparak yeni müzik akımları ortaya çıkarmaktır.

 

Yalova'da birçok insanın tercih konusunda kararsız kaldığı "Sağlıklı Yaşam ve Spor" alanında hizmet veren uzmanlar ve antrenörler arasından en iyi ve en deneyimli uzman ve antrenörler ile çalışmak ve özellikle Pilates, Yoga, Personal Trainer, Çocuk Cimnastik ve Yüzme kursları gibi trend olan hizmetler konusunda ve de alanında uzmanlıkları olan kişiler ile birlikte Diyetisyenlik Hizmeti, Vücut Bakımı İçin Güzellik Hizmeti, Ulusal ve Uluslararası Sağlık Kuruluşları Tarafından Onaylanan/Tescillenen Klinik Hizmetleri ve de buna benzer diğer konularda kararsızlık yaşayan Yalovalılara en iyi hizmeti alabileceği belgeli kişilere veya tescilli kurumlara yönlendirmeyi amaçlamaktadır. 

İstanbul, Kocaeli ve Bursa gibi üç büyük şehrin arasında/gölgesinde bulunan Yalova'nın artık bahsedilen bu konular hakkında atılım göstermesi ve gölge şehir olmaktan çıkarak başarılarıyla kendisinden söz ettiren bir şehre dönüşmeyi esas almaktadır.

 

Platformumuz ile; belgelenmiş en iyi eğitmen, antrenör ve uzmanlardan hizmet alın. Yönlendirmiş olduğumuz tescillenen kurumların kaliteli imkan ve olanaklarından faydalanın. Eğitmenler, antrenörler, uzmanlar ve yönlendirmiş olduğumuz kurum personellerinin tamamı sizlere en iyi hizmeti verebilmek için her zaman, daima hazır bir şekilde sizleri bekliyor olacaktır.
 

Daha fazla bilgi edinmek için sitemize göz atın. Sorularınız olursa çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.

dans sınıfı

Hizmetlerimiz

whatsapp_logo.png
bottom of page